Какие деформации испытывает шина автомобиля, подошва обуви при ходьбе, проволока при скреплении ею деталей?
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
пружна якщо предмет внаслідок дії повертається до попереднього стану і пластична якщо змінюється невідворотно.Шина авто,якщо не тріскає то зазнає деформації прежної під час руху.Підошва стирається при ходьбі це деформація пластична.Проволка значно змінюється при згинані,коли скріплює деталь значить деформація пластична.