Какие лирические песни вы знаете. Желательно не русские народные.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Une Vie D'amour - Mireille Mathieu&Charles Aznavour Rednex - Wish you were here Christina Aguilera - Hurt Scorpions - You and I Mylene Farmer - Regrets Mylene Farmer - Let mots Madonna -You'll see Lara Fabian - Adagio Lara Fabian - Je t'aime Jessica Simpson - When you told me you loved me Mandy Moore - Only hope Besame mucho Deep Purple - Love Conguers All Sarah Connor - From Sarah with love Sting - Shape of my heart