Какие особенности в строении скелета появилось у земноводных в связи с их выходом на сушу?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Амфібії  Хребет : спинний (1), тулубовий (7), крижовий (1), хвостовий - (таз) пояс приєднує кінцівку до хребта.  Ребер немає. Пояс передніх кінцівок: 2 лопатки, 2 ключиці, 2 воронячі кістки, грудинка. Скелет передньої кінцівки: плечова, передпліччя, кисть (5 пальців). Пояс задніх кінцівок: таз.  Скелет задніх кінцівок: стегнова. гомілка, стопа (5 пальців).