Какие особенности в строении скелета появилось у земноводных в связи с их выходом на сушу?
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Амфібії
Хребет : спинний (1), тулубовий (7), крижовий (1), хвостовий - (таз) пояс приєднує кінцівку до хребта.
Ребер немає.
Пояс передніх кінцівок: 2 лопатки, 2 ключиці, 2 воронячі кістки, грудинка.
Скелет передньої кінцівки: плечова, передпліччя, кисть (5 пальців).
Пояс задніх кінцівок: таз.
Скелет задніх кінцівок: стегнова. гомілка, стопа (5 пальців).