КАКИЕ ТРИ ВОПРОСА МОЖНО ЗАДАТЬ ДИРЕКТОРУ НА АНГЛИЙСКОМ ЯЗЫКЕ С ПЕРЕВОДОМ

Гость
What do you think about the future of our school? Do you like your students? What do you do for us?