Каким транспортом вы пользуетесь больше всего ( я больше хожу) написать нужно опре
Каким транспортом вы пользуетесь больше всего ( я больше хожу) написать нужно определение какие правила нужно соблюдать чтобы ходить пешком. от моего лица надо обж если что 5 класс.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Коли ми йдемо по вулиці не можна штовхати один одного.
2) Коли ми переходимо вулицю потрібно дочекатися зеленого світла на світлофорі, а якщо його немає, то потрібно почекати поки машина зупиниться і пропустить пішоходів.
3) Дорогу потрібно переходити в добре освітлених місцях (якщо немає світлофора).
4) Не можна перебігати дорогу ( навіть якщо ти кудись спішиш)