Какое полное имя фамилия и отчество брайна мапса где он родился когда у него день рожденья есть у него брат или сестра его хобби что он умеет

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Brian Maps ( Max Tarasenko) is a promising video blogger, which already has more than 3 848 620 followers. Shoots Comedy sketches and puts them on his YouTube channel. Born in the Kinel city of the Samara region and moved to study in St. Petersburg. Как-то так