Какой тип питания называют смешанным? Смешанный тип питания в ___________ . Який тип живлення називають змішаним? Змішаний тип живлення у ___________ .

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Змішаний тип живлення - це здатність до поглинання розчину органічних сполук та здійснення фотосинтезу. Змішаний тип живлення у Найпростіших, точніше у Євглені зеленій.