Камі. Настаўніца падзякавала Надзейцы, Грышу,Вову,Наталлі.сделайтье задание плиииииз, упр 151

Камі. Настаўніца падзякавала Надзейцы, Грышу,Вову,Наталлі. сделайтье задание плиииииз, упр 151
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
кніга - Н.с.  герою - Д.с.  вайны - Р.с.  Аўтар - Н.с.  кнізе - Д.с.  дзядулі - Р.с.  ўнук - Н.с.  брату - Д.с.  плота - Р.с.  сабака - Н.с.  Пецю - Д.с.  Настаўніца - Н.с.  Надзейцы - Д.с.  Грышу - Д.с.  Вову - Д.с.  Наталлі - Д.с.