Каракат Абильдина родилась в 1978 году в далеком казахском ауле Байгул Жанаркинского района.Её отец Тулькибай работала управляющим совхозом,а мать Каламкас была домохозяйкой у них было семеро детей а Каракат была восьмая.Ещё де...

Каракат Абильдина родилась в 1978 году в далеком казахском ауле Байгул Жанаркинского района.Её отец Тулькибай работала управляющим совхозом,а мать Каламкас была домохозяйкой у них было семеро детей а Каракат была восьмая.Ещё детстве Каракат проявляла музыкальные и вокальные способности благодаря чему получила приглашение в школу для одаренных детей в музыкальную школу Куляш Байсейтиевой.Первую песню Аяулым Каракат исполнила ее с мужем Кыдырали,это песня сделала их знаменитыми.У них есть четверо сыновей.Ее песни:Армандаган ,Барыс Сен,Аяулым.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Қарақат Әбілдина 1978 жылы алыстағы Жаңаарқа ауданы Байгүл қазақ ауылында дүниеге келген. Оның әкесі Түлкібай совхоз бастығы болып жұмы істеген, ал анаы Қаламқас үй жұмыындағы әйел болған. Олардың жеті баласы болған, Қарақат сегізіншісі. Қарақаттың бала кезінен музыкалық және вокалдық қабілеті болғандықтан, Күләш Байейтова атындағы дарынды балаларға арналған мектепке шақырту алған. Қарақат "Аяулым" атты алғашқы әнін өзінің жары Қыдырәлімен бірге орындады, бұл ән оларды атақты етті. Олардың төрт ұлы бар. Ең танымал әндері: Армандаған, Барым сен, Аяулым.