Карі очі та темне волосся - домінантні ознаки, блакитні очі та світле волосся - рецесивні. Темноволоса жінка з карими очима одружилася зі світловолосим чоловіком із карими очима. Жінка гетерозиготна за геном кольору волосся, чо...

Карі очі та темне волосся - домінантні ознаки, блакитні очі та світле волосся - рецесивні. Темноволоса жінка з карими очима одружилася зі світловолосим чоловіком із карими очима. Жінка гетерозиготна за геном кольору волосся, чоловік - за геном кольору очей.Які ознаки можливі в дітей?Указані гени знаходяться в різних хромосомах
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ознаки.на мою думку якщо дічинко то темне волосся..в більшості випадка що дівчатка більш на матір схожа а на батька син...