Karinashadura 10-11 Українська мова 5+3 б Виписати словосполучення зі словами, вжиті в переносному значенні Ті сідали, а далі помалу сідала на дно душі й надія, а через якийсь час вони, як і всі, з вагою нудливих, тупих думо...

Karinashadura 10-11 Українська мова 5+3 б Виписати словосполучення зі словами, вжиті в переносному значенні Ті сідали, а далі помалу сідала на дно душі й надія, а через якийсь час вони, як і всі, з вагою нудливих, тупих думок блукали скрізь, як неприкаяні, і ждали. Надходила пора гарячого марева і гарячої праці. Я тебе, розхристанцю, зараз як повчу деркачем по спині. Бач, яку моду взяв: з старшими зчеплюватися. Мизатий хлопчик, як горобчик, З таким, як сам, до річки йде. Іде над хлопчиками дощик, Іде над ними й більш ніде. Зіграй мені осінній плач калини, Зіграй усе, що я тебе прошу, Я не скрипковий ключ, а журавлиний Тобі над полем в небі напишу. Раніше сушили болота, а теперь сушать голову: де знайти воду, щоб повернути життя занапащеній природі
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сідала надія, дно душі, тупі думки, гаряче марево, повчу деркачем, іде дощик, плач калини, журавлиний ключ, сушать голову.