Казак тили 3 сынып 24 жаттыгу. Берилген создердин кейбиринен заттын атын билдиретин, кейбиринен заттын сынын билдиретин создер жаса: ұш,жаксы,сән,мейiрiм,бiл,оку,өнер. Оларды оздери байланысатын создермен тиркестирип окы. Комек...
Казак тили 3 сынып 24 жаттыгу. Берилген создердин кейбиринен заттын атын билдиретин, кейбиринен заттын сынын билдиретин создер жаса: ұш,жаксы,сән,мейiрiм,бiл,оку,өнер. Оларды оздери байланысатын создермен тиркестирип окы.
Комек керек катты.
Ответ(ы) на вопрос:
ушак, ушатын
жаксылык, жаксырак
сан, санди
мейирим, мейиримди
билгиш, билимди
окушы, окылган
онер, онерли