КАЗАХИ ПОМОГИТЕ МНЕ. Сілтеу есімдігін қолданып, суретті заттарды сипатта. Сілтеу есімдігін дұрыс қолданып үйрен.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
иии кароче бір мысалын келтірейін.Мынау Наурыз көже. Бұған 7 түрлі даұқыл қосады. Бұл көжені тек Наурыздажасайды. Одан кеін Бұл домбыра ол ағаштан жасалады деееп ары карай жалгастырасз ғоооо