Казахский фонетический разбор слова жеміс 5 класс

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
жеміс - же - міc 1 б ашык 2 б бытеу  ж - дауссыз , уян ,  е - дауссты , жінішке  м - дауссыз , унді  і - дауссты , жінішке  с - дауссыз , катан ------------------------------------------------------ 5 әріп 5 дыбыс
Гость
Жеміс-2 буынды сөз ж-дауыссыз ұяң дыбыс е- дауысты жеңішке езулік ашық дыбыс м- дауыссыз үнді дыбыс і- дауысты жеңішке езулік қысаң дыбыс с - дауыссыз қатаң дыбыс Сөзде: 5 әріп ғ дыбыс 2 дауысты дыбыс 3 дауыссыз дыбыс бар. Жеңішке сөз