Казахстан- менің елімнің.казахстан- егеменді, тәуелсіз мемлекет. Қазақстанның тәуелсіздігін более жүз ел мойындады. Қазақстан республикасының мемлекеттік тілі - қазақ. Елдің басты заңы - Қазақстан республикасының конституциясы....

Казахстан- менің елімнің.казахстан- егеменді, тәуелсіз мемлекет. Қазақстанның тәуелсіздігін более жүз ел мойындады. Қазақстан республикасының мемлекеттік тілі - қазақ. Елдің басты заңы - Қазақстан республикасының конституциясы. Елбасымен президент болып табылады. Қазақстан республикасының бірінші президенті - Н.А. Назарбаевю. Қазақстанда өкілдер жүз отыз бір ұлтқа мекендейді. Олар жұмыла тұрады. помогите найти существительные и сделать морфологический разбор
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
казахстан- моей страны.казахстан- суверенное, независимое государство. Независимость Казахстана более признал сто стран. Государственный язык республики Казахстана - казах. Главный закон твоего Ельди - конституция республики Казахстана. Является с главой государства президент. Первый президент республики Казахстана - Н.А. Назарбаевю. В Казахстане представители обоснуются ста тридцати одной нации. Хоть они сжимаются.