Казка про оксиген))) будь яка казочка про хімічний елемент оксиген

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У чарівній Країні Хімія є маленьке містечко Таблиця Менделеєва. І колись давно-давно в тому містечку жила Чарівна принцеса Оксиген, а по сусідству - принц Гідроген. У Гідрогена БУВ найкращий друг Гелій. І від, гуляючи містом, Гідроген и Гелій розмовлять: - Знаєш, - сказавши Гелій, - ми з тобою найпошіреніші Хімічні Елементи Всесвіту. Вісь Послухай у тобі 75% атомів, Що є у Всесвіті, а в мене 24%, правильно? - Так, - відповів Гідроген. - Альо, - продовжував Гелій, - ми дружімо з хімічними елементами, які становляться Дуже мало відсотків, отже, ми не є піхаті? - А хто ж тобі сказавши, Що мі піхаті? - На Балуєв один хімічний елемент натякнув на ці, альо я йому сказавши, Що це НЕ є правда і ... - А я так кож думаю! - Сказала Оксиген, котра кож гуляла містом и Випадкове почула розмову двох друзів. - Що? Чому? - Спітав Гідроген, Який Вже БУВ давно Закоханий у Оксиген. - Тому, Що тій рік, ві, Гідрогене, казали, Що кохаєте мене, а цього року на Всіх балах навіть НЕ звертаєте на мене УВАГА, а весь час натякаєте, Як у вас Багато атомів, а зовсім Забуль, Що я на земли найпошіренішій хімічний елемент! - Про Ні, я про вас зовсім НЕ забув, просто мені здали, Що ві мене Більше НЕ кохаєте, - заперечів Гідроген. - Я вас Дуже кохаю! - Сказала Оксиген. - Невдовзі Гідроген и Оксиген одружіліся, їхнє весілля святкувала вся країна Хімія. - З того часу Оксиген и Гідроген входять до складу води, смороду утворили хімічну формулу H2O.