Әкелерімен қабаттаса атқа мінген Шоқан кешегі Мысыққа айтқан уәдесі бойынша құдық басына тартты. Шыңғыс баласының жалғыз кетіп бара жатқанын көріп, шақырып алды. Сен жалғыз қайда бара жатырсың?-деп себебін сұрады. Атеке, кеше М...

Әкелерімен қабаттаса атқа мінген Шоқан кешегі Мысыққа айтқан уәдесі бойынша құдық басына тартты. Шыңғыс баласының жалғыз кетіп бара жатқанын көріп, шақырып алды. Сен жалғыз қайда бара жатырсың?-деп себебін сұрады. Атеке, кеше Мысыққа, әлгі мүсінші балаға, келем деп уәде бергем. Соған барам. Кейін –ақ бармайсың ба, немене, ол бір жаққа кетіп қалар деп пе едің?-деген әке сөзіне: Уәде айтып, артымнан алдасам, ұят болады ғой. Бұдан былай ол менің сөзіме сенбейді ғой,-деді. Шыңғыс Шоқанға ойлана қарады да: Ә, жарайды, бар. Екі айтпаған жақсы,-деді. Шоқан құйғыта шауып құдық басына келгенде, Мысық алдынан қарсы шықты. Ол қолына ұстаған жаңа мүсіндерін жоғары көтере көрсетті: Мә, Шоқан, істеп қойдым. Мен сені келмей қалар деп ем!.. Жоқ, мен айттым ғой келемін деп, неге келмеймін. Уәде етпеу керек, уәде еттің - орында. Міне, сен де кеше уәде еттің, айттың, орындап, тосып отырсың, - деп, Шоқан досына Мысықтың бұл мүсіндерді құстың (қаршығаның) тұлғасын бейнелепті және пәуеске арбаның бейнесін жасапты. Жаңадан көргенін, жаңа нәрсені тез танығыш Мысықтың зеректігі Шоқанға сондай ұнады. Мына жасаған мүсіндерді әлі тобарсымаған, босаңдау екен. Қолына алып, ұстап көрді де: Сен мүсіндерді күн көзіне қой, қазір алуға әлі жас екен. Мен саған ертең келем,- деп, Шоқан үйден Мысыққа деп алып шыққан қант, бауырсақтарын берді. ПОЖАЛУЙСТА ПЕРЕВОД СРОЧНО, ТОЛЬКО БЕЗ ПЕРЕВОДЧИКА!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Отец кота верхом на слой шока вчера у колодца свое обещание, сказал он. Чингис звонил, чтобы видеть ребенок собирается в одиночку.Вы единственный, куда ты идешь? Он задал мне причину.Атек, накануне кошки, так что скульптор так как ребенок обещал приехать. Но бары.Если вы также собираетесь после того, что вы хотите, чтобы оставить на одной стороне Они сказали, что слова своего отца:Aldasam мне сказать вам обещали, было бы позором. Я не верю в меня больше, добавила она.Чингис посмотрел шок думать:А. Ну, есть. Два не сказал, хорошо, сказал он.В верхней части обеспеченными quyğıta шока, вышел против фронта кошки. Показан до держать свои руки на новые скульптуры:Тело, шок, я перестала бежать. Мне все равно!Нет, у него нет и что я не сказал, почему. Не должно обещали обещанное место. Здесь вы обещали вчера, сказал, что друг ждет шок следующееCat скульптуры птиц (Каршыга) личность окрашены и сделал päweske нарисованное изображение.Видел снова, как шок быстро tanığış кот что-то новое понимание, а также. Эти скульптуры еще tobarsımağan bosañdaw. Она поднимает его и держать его видел: У вас есть статуи на солнце, на данный момент, по-прежнему молода. А завтра придет к вам, Который вывел тебя из дома кошек, шок сахара, bawırsaqtarın.