Кенгуренятко Ласунчик з*їдає щоденно або 9 морквик , або 2 капустини , або 4 морквини і 1 капустину .Але інколи він цілий день їсть  лише траву . Протягом 10 днів Ласунчик з*їв усього 30 морквин  і 9 капустин .Скільки днів із ц...

Кенгуренятко Ласунчик з*їдає щоденно або 9 морквик , або 2 капустини , або 4 морквини і 1 капустину .Але інколи він цілий день їсть  лише траву . Протягом 10 днів Ласунчик з*їв усього 30 морквин  і 9 капустин .Скільки днів із цих десяти Ласунчик їв лише траву?  а)0 б)1 в)2 г)3 д)4
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
я знаю вже зробила в)2