Характер Марійки Федорчук (з цитатами) повість "Земля" О.Кобилянська

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Марійка Федорчук жила у згоді зі своїм чоловіком Івонікою, поважала його, була доброю господинею, але заощаджувала на всьому, тому в селі її звали скупою. Це її злило. Як не витрачає часу за балаканиною, не роздаровує добро, їсть просту їжу — то вже й скупа? Зате скільки в неї добра в скринях, придбаного для своїх дорогих дітей! Журилася, що Михайлові треба йти в армію.