Характеристика Бармена з твору останній листок. Плісссс,дуже треба

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Берман – герой                    Берман - звичайна людина                Берману нічого втрачати Берман не знайшов себе в житті, не реалізував своїх здібностей, не зміг боротися з обставинами життя, із  власними вадами.  Його останній  вчинок – це як  крик  душі ‘‘ маленької людини ‘‘, яка безсила змінити що – небудь у власному житті, але яка знаходить сили, щоб змінити на краще життя дівчат, яких щиро любить.                     Як блискавка у темряві робить видимими певні речі, так і письменник висвітлив найважливішу рису Бермана – людяність, здатність думати про іншого. Непоказна, звичайна людина, у якої більше ‘‘ мінусів ‘‘, аніж ‘‘ плюсів ‘‘, здатна на високий моральний вчинок. Дивак, неспроможний намалювати художній шедевр, здатний на шедевр людяності.