Характеристика Льоньки з твору звук павутинки1. зовнішність2. заняття, уподобання3. ставлення до людей, ставлення до друзів4. вчинки, дії, які характерезують хлопчика5. риси характеру

Характеристика Льоньки з твору звук павутинки 1. зовнішність 2. заняття, уподобання 3. ставлення до людей, ставлення до друзів 4. вчинки, дії, які характерезують хлопчика 5. риси характеру
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Самотній, спокійний, ніжний, емоційний, ліричний, баче красу почуттів!