Характеристика образів Бріана де Буагільбера, принца Джона, Фрон де Бефа та Моріса де Брасі з історичної повісті "Айвенго"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Бріан де Буагільбер — лицар-тамплієр, головний ворог Айвенго, влюбившийся в Ревекку. Принц Джон — наслідний принц і брат короля Ричарда Моріс де Брасі — лицар-командир дружини найманців, в якому поєднувалося підступність і шляхетність. Узятий в полон Річардом Левове серце.