Характеристика Сашка із повісті сіромане-ць за планом : 1. Хто такий герой? 2. скільки років де живе? 3. чим захопюється займається ? 4. поведінка персонажа 5. риси характеру. 6. ставлення його до інших героїв 7. ставлення авто...

Характеристика Сашка із повісті сіромане-ць за планом : 1. Хто такий герой? 2. скільки років де живе? 3. чим захопюється займається ? 4. поведінка персонажа 5. риси характеру. 6. ставлення його до інших героїв 7. ставлення автора до персонажа ОЧЕНЬ СРОЧНО НУЖНО ДАЮ 100 балов
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Сашко 2. 12 років 3.У творі розповідається про його дружбу з вовком , він любить ходити до школи лісовою стежиною, допитливой непогано вчиться , любить також спостерігати за природою, прислухатися до лісових звуків. 4.Спритний, допитливий, розсудливий. 6.Хлопчик має світлу душу співчуває та допомагає беззахисному вовку.