Характеристика Василя з твору Митькозавр з юрківки БУДЬ-ЛАСКА

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
талановитий хлопчик: він має неабиякий кмітливий розум, щире серце, прекрасну уяву.Поряд із Льонькою у творі діють двоє його друзів — Адам та Ніна. Адам — вчений, що приїхав до села, за його власними словами, помирати. Він хворий на малокрів'я. Трагічна історія Адама та сама поява його у селі впливає на Льоньку. Познайомившись з Адамом, Льонька дивується, що бувають дорослі, які розуміють, що листочки на воді — то флотилія, а він сам — відважний капітан. Я думаю, згадуючи Адама, Льонька зрозуміє