Характырыстыка Тоника Салодкия яблыки!!!! и мне не надо пересказывать нужна именно характеристика

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тонік быў дрэнны але адначасова і добры ў яго быў сябар арсеник яго тата быў партызанам калі немцы напалі на ео вёску то ён распавёў дзе знаходзіцца портизанский пост немцы абяцалі пакінуць яго вёску ў спакоі прайшоў дзень пра н захварэў арсеник яго авещал але праз месяц н выздаравил яму было дрэнна на душы