Хлопчик у неділю провів свій вільний час у парку розваг на трьох ігрових майданчиках .на кожному за вхід він сплачував 1грн ,витрачав там половину грошей які він мав після входу на цей майданчик а при виході йому повертали 1 гр...
Хлопчик у неділю провів свій вільний час у парку розваг на трьох ігрових майданчиках .на кожному за вхід він сплачував 1грн ,витрачав там половину грошей які він мав після входу на цей майданчик а при виході йому повертали 1 грн .скільки грошей хлопчик мав перед входом на перший майданчик,якщо після виходу з третього у нього залишилося 3 грн?
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
19 грн. 1 майдан. - (19-1):2+1=10
2 майдан. - (10-1):2+1=4.5
3 майдан. - (4.5-1):2+1=2.75~3грн
Гость
Хлопчик мав перед входом на перший майданчик 17 гривень