Хоббит решил отправится на Южный полюс летом, чтобы позагорать. Убеди его изменить свои планы и пригласи его к себе в гости. Не забудь рассказать ему о погоде в твоем родном крае, и чем вы будете заниматся.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
The Hobbit decided to go to the South Pole in the summer to enjoy the sun. Convince him to change his plans and invite him to her house. Do not forget to tell him about the weather in your native land, and you will be engaged.