Хронологічна послідовність подій у повісті минулих літ?А)помста Ольги древлянамб) розселення словянв) поход Олега на столицюг) пророкування про заснування Киеварозтавить правильно помогите пожалуйста)

Хронологічна послідовність подій у повісті минулих літ? А)помста Ольги древлянам б) розселення словян в) поход Олега на столицю г) пророкування про заснування Киева розтавить правильно помогите пожалуйста)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1-б 2-в 3-г 4-а Так правильно