Хто читав твір Андрія Чайковського "За сестрою" , допоможіть будь ласка))*** Мені потрібно написати 6 речень про риси козацтва у цьому творі. Напишіть хоча б декілька)))
Хто читав твір Андрія Чайковського "За сестрою" , допоможіть будь ласка))***
Мені потрібно написати 6 речень про риси козацтва у цьому творі. Напишіть хоча б декілька)))
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Козак Непорадний він був сильний,але не хоробрий.Одного разу на Сиридовій могилі він побачив Павлуся та вступив як хоробрий мужній козак.І від того він допомагав іншим,виручав їх.