Хто з видатних діячів, наших сучасників , своїми здобуткам и прославляе Україну?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Музыка: София Ротару, Назарiй Яремчук, Спорт: Валерий Лобановский, Андрей Шевченко, Братья Кличко, Лилия Подкопаева, Кино: Богдан Ступка, Александр Довженко, Конструкторы: Олег Антонов, Борис Патон, Николай Амосов, Сергей Королёв и много других...