Художній твір на тему:"Що страшніше грім чи блискавка?" Даю 25 балів! Будь ласка!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Кожний із нас не раз задумувався над доволі простим запитанням. Що страшніше грім, чи блискавка? Щоразу у нас виникає таке запитання під час сильної зливи, або маленького, ніжного, повільного дощика.Усі ми будучи дітьми водночас любили теплий, літній дощик і боялися холодну, осінню зливу. Ми росли і наші думки з часом змінювалися. Ми розуміли, що навіть у грозі є щось позитивне.Але все ж таки ми досі боялися грім більше за блискавку. На мою думку блискавка є набагато страшніша. Багато хто може зі мною не погодитися, адже грім створює надзвичайно страшний, голосний звук-шум, а блискавка всього лише красиво блимає у небі. Але я впевнен(ий;а), що нам усім потрібно боятися та остерігатися лишень блискавки. Саме вона може принести біди  у наші доми, у наші сім*ї, або у наші родини. І тому я усім вам із впевненістю можу сказати, що блискавка є страшніша за грім...