Художникові потрібно було виконати 62 малюнки до мультфільму. Він уже намалював кілька малюнків і розмістив їх у 7 папок по 8 малюнків у кожну. Скільки малюнків йому ще залишилося намалювати? Поможіть зробити коротку умову

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
всего 62 рисунка 7 папок по 8 рисунков в каждой 1) 7 умножить на 8 =56 2)62-56=6(р) Ответ: осталось 6 рисунков