Художній аналіз твору "сад" сосюритема, основна думка, ідея, жанр

Художній аналіз твору "сад" сосюри тема, основна думка, ідея, жанр
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тема: розповідь про ті труднощі, страждання, яких зазнала Україна впродовж історії, про її боротьбу, нескореність. Основна думка: Це ти той сад, краю мій, Колись порубаний катами!...Над золотими берегами Ти знов шуми, такий рясний!... Ідея: засудження тих, хто поневолюва, катував рідний край, возвеличення мужніх борців за волю і процвітання України.  Жанр: громадянська (патріотична) лірика