Хвалько і Ласунчик зважили яблук. Хвалько сказав Мої яблука важать удвічі більше, ніж твої. Ласунчик відповідає: Якби ти віддав мені два кілограма своїх яблук , то вага наших яблук була б однаковою. Скільки разом важать яблука ...
Хвалько і Ласунчик зважили яблук. Хвалько сказав Мої яблука важать удвічі більше, ніж твої. Ласунчик відповідає: Якби ти віддав мені два кілограма своїх яблук , то вага наших яблук була б однаковою. Скільки разом важать яблука кенгурят
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Нехай у Ласунчика х кг яблук, тоді:
2х - у Хвалька
(2х-2) - буде у Хвалька, якщо він віддасть 2 кг Ласунчику
(х+2) - стане у Ласунчика
2х - 2 = х + 2
2х - х = 2 + 2
х = 4 (кг) - яблук у Ласунчика
2*4 = 8 (кг) - яблук у Хвалька
8 + 4 = 12 (кг) - разом яблук у кенгурят
Гость
Хвалько 8 кг , Ласунчик 4 кг, Хвалько відав Ласунчику 2 кг і в них стало одинаково по 6 кг, Разом 12 кг