Зуби людини допомагають їй розкушувати, пережовувати їжу, також беруть участь в утворенні звуків, і є важливою частиною усмішки. У нормі у людини є 32 постійних зуба.
Усередині зуба знаходиться сполучна тканина, яка пронизана нервами ікровоносними судинами (пульпа). Розрізняють молочні та корінні (постійні) зуби, з них 8 різців, 4 ікла, 8 малих корінних (премолярів) і 8-12 великих корінних зубів (молярів). Відсутність третіх молярів (так званих «зубів мудрості») є нормою. У дітей молочні зуби починають прорізатися у віці від 3 місяців. У період від 6 до 12 років молочні зуби поступово замінюються постійними. Молочних зубів всього 20: 8 різців, 4 ікла і 8 молярів.
Гость
1. Рiзець
2. Iкло
3. Малий
4. Кутнi