Ким працюють ваші батьки? Запишіть кілька слів які вони вживають у своїй професійній діяльності, із двома словами скаладіть два речення. Тато бджоляр

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вживаються слова : бджоли, пасіка, вулик, мед, нектар Речення: Ці помічники збирали нектар. "Сьогодні бджоли постаралися",- розповідав за вечерею тато.