Кінцівка твору "Дорогою ціною", що б було якби Соломія не загинула!
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Якби Соломія не загинула, удвох з Остапом вони б вирвалися на волю та втікли б. Можливо пара вернулася би до козаків, і усі разом вони визволили б українців від поневолення, відмінили кріпацтво та спасли весь наш народ. Саме про це і мріяв Остап, відправляючись у велику подорож зі свого малого села.