Клен цілу зиму спав. Крізь сон він чув завивання хуртовини і тривожний крик чорного ворона. Холодний вітер гойдав його віти, нагинав їх низько до землі. Та ось одного сонячного ранку відчув клен, ніби до ноьго доторкнулося щос...

 Клен цілу зиму спав. Крізь сон він чув завивання хуртовини і тривожний крик чорного ворона. Холодний вітер гойдав його віти, нагинав їх низько до землі. Та ось одного сонячного ранку відчув клен, ніби до ноьго доторкнулося щось тепле і лагідне.... 1 Випиши зказки прикметники разом з іменниками, з якими вони пов"язані. Став питання від іменників до прикметника.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В) березень-----------------------------------------------------------
Гость
крик Який?  тривожний ворона Якого? чорного вітер який? холодний ранку якого? сонячного щось яке? теле і лагідне