Күнделік, каландар, кыз, кушти, куаныш, жирма, кушелер, жасыл, жаман, калалар, балык, он бес. на какие вопросы отвечают- ким? не? нелер? кандай? канша?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Кунделик не? Каландар нелер? Кыз не? Кушти кандай? Куаныш не? Жирма канша? Кушелер нелер? Жасыл кандай? Жаман кандай? Калалар нелер? Балык не? Он бес канша?