Книжка в п'ять разів дорожча за альбом.Разом вони коштують 54 гривні.скільки коштує книжка,скільки коштує альбом

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Нехай альбом буде позначено за x,тоді книжку позначимо 5x(бо книжка в п'ять разів дорожча). Складаємо рівняння x+5x=54(бо їхня сума дорівнює 54 гривні) 6x=54 x=9 _____ Ціна альбому дорівнює 9, Ціна книжки, відповідно,5*9=45. Відповідь: 9 і 45 гривень.