Когда начала производится первая книга?,что ты знаешь об истории книги?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Первая книга была напечатана Федоровым При царе иване грозном.Она называлась Апостол
Гость
слушай что першою біблеотекою в Україні була бібліотека при Київському  Софійському соборі,заснована 1037 року київським князем Ярославом Мудрим.У ній зберігалося понад 850 томів рукописних творів