Коли і чому почалось ослаблення Османської імперії? як це вплинуло на хід турецьких завоювань?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У II половині XVI, XVII століття могутність Османської імперії йде на спад. Під час правляння Селіма II імперії було завдано сильного удару. У 1571 р. в знаменитій битві біля м.Лепанто іспанський флот за підтримки ескадр італійських міст повністю знищив турецькі військово-морські сили. Це призвело до втрати Туретччиною контролю над частиною Середземномор'я. Не змогли утримати й Туніс.   У 1683 р. турецька армія під проводом  великого візира вторглася на територію Австралії й взяла в облогу м.Відень, але була успішно знята завдяки втручнанню козацького війська. Турки навіть втратили прапор пророка Мухамеда.Ця принизлива поразка припинила османську експансію в Європі. Імено поразки у війнах ослабили Османську імперію. Османське військо було вигнане з Угорщини й Трансільванії. До Росії відійшла фортеця Азов.