Коли ми говоримо про Україну згадуємо Тараса Шев ченка. А які ще слова (предмети-символи, історичні пам'ятки, міста, імена людей тощо), на твою думку, асоціюються з нашою Батьківщиною? Запиши.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Київ, верба, калина, герб, гімн, прапор, Леся Українка, українська мова, Іван Франко
Гость
Собор Святої Софії, Дніпро, Київ, пісня, Ярослав Мудрий, калина, козак, Кобзар, степ широкий, голубе небо, вільний народ, мальовнича мова, тризуб, ненька.