-Коли Оксанка прочитала 6 сторінок книжки, їй залишилось читати в 10 разів більше. Скільки сторінок у книжці? 1) 6*10=60 (ст.) залишилось прочитати. 2) 6+60=66(ст.) має книжка. А як скласти обернену.Допоможіть будь-ласка склас...

-Коли Оксанка прочитала 6 сторінок книжки, їй залишилось читати в 10 разів більше. Скільки сторінок у книжці? 1) 6*10=60 (ст.) залишилось прочитати. 2) 6+60=66(ст.) має книжка. А як скласти обернену.Допоможіть будь-ласка скласти обернену задачу.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
книжка має 66ст. скільки потрібно прочитати сторінок Оксанці щоб їй залишилось прочитати в 10 разів меньше сторінок книги?