Коли слово немає пишеться окремо,а коли разом. 10 речень(5 коли пишеться разом,5 коли окремо)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У мене немає книги. Немає Біблії у нашого церковного служителя. Немає співучого слова у бідного раба. Іван немає сонця в серці. Олеся немає близького душі слова. Окремо: Він не має шапки.  Вона не має олова. Хто не має у серці пекучого слова - жебрак.  Не має краси, зате має душу.  Більший розум не має влади над меншим.