Коли відбувається дія исторії про Планетника. а) у наші часи; б) у минулому столітті; в) у тексті немає жодних ознак часу; г) час точно не вказано , але дія відбувається давно , коли селяни не знали заліза;

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Г) час точно не вказано , але дія відбувається давно , коли селяни не знали заліза; У ті сиві часи, як і завжди, хліб діставався нелегко. Хіба даром приказують, що він у поті чола?Орали сохою, в яку запрягали волів. Не знали заліза, бо воно йшло на списи й шаблі.