Коли вперше Богдан хмельницький висунув ідею створення автономної української -козацької держави

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На початку березня 1648 р., після переможної битви під Жовтими Водами, під час переговорів із коронним гетьманом Потоцьким Хмельницький висунув вимоги, що передбачали надання Козацькій Україні автономних прав у складі Речі Посполитої.