Коливальний контур випромінює в повітря електромагнітні хвилі довжиною 300м. Визначіть індуктивність колтвального контуру, якщо його ємність дорівнює 5мкФ. Активний опір контуру не враховувати.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
l - длина волны v - частота [latex]v=\frac{1}{\sqrt{LC}}\\ c=lv \\ v=\frac{c}{l} \\ \frac{c}{l}=\frac{1}{\sqrt{LC}} \\ L=\frac{l^2}{c^2*C}=20[/latex]