Коло вписано у правильний шестикутник зі стороною 6 корінь з 3. Знайдіть площу круга, обмеженного даним колом. Поясніть мені, як виконати це завдання та розпишіть все будьте ласкаві)
Ответ(ы) на вопрос:
Радиус окружности вписанной в правильный шестиугольник находится по формуле
[latex]r= \frac{a \sqrt{3} }{2} \\ [/latex]
где а - сторона шестиугольника
Значит
[latex]r= \frac{6 \sqrt{3}* \sqrt{3} }{2} =9 \\ S= \pi r ^{2} =9 ^{2} \pi =81 \pi \\ [/latex]