Коло вписано у правильний шестикутник зі стороною 6 корінь з 3. Знайдіть площу круга, обмеженного даним колом. Поясніть мені, як виконати це завдання та розпишіть все будьте ласкаві)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Радиус окружности вписанной в правильный шестиугольник находится по формуле  [latex]r= \frac{a \sqrt{3} }{2} \\ [/latex] где а - сторона шестиугольника Значит  [latex]r= \frac{6 \sqrt{3}* \sqrt{3} }{2} =9 \\ S= \pi r ^{2} =9 ^{2} \pi =81 \pi \\ [/latex]