Коло задане рiвнянням (x+3)^2+y^2=36 . Визначте радiус i координати центра цього кола. На якiй вiдстанi вiд точки A(0;5) знаходиться центр цього кола?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
(x+3)²+y²=36 (x-(-3))²+(y-0)²=6² B(-3;0) координаты центра окружности R=6 [latex]|AB|= \sqrt{(-3-0) ^{2} +(0-5) ^{2} } = \sqrt{9+25} = \sqrt{34} [/latex] AB=√34 расстояние от точки А(0;5) до центра окружности